https://www.omegawatches2015.com watch-styles2015.com replica rolex watches replica rolex watches https://www.controlexplosion.com https://www.watchesse.com/ watcheswrestling.com bmwatches.com rolex replica https://www.watchesmg.com watcheszs.com fake rolex https://www.ziwatches.com/ rolex replica replica rolex

Prezerwatywy smakowe- wszystko co trzeba o nich wiedzieć

Ogromną popularnością cieszą się ostatnimi czasy prezerwatywy smakowe. Sięgają po nie pary, które chcą nadać seksu oralnemu więcej pikanterii i wprowadzić nieco urozmaicenia do sfery seksualnej. Co ważne, chronią one przed zakażeniem wirusem HIV oraz chorobami wenerycznymi. Dlaczego warto sięgać po prezerwatywy smakowe?

Prezerwatywy smakowe, czyli wyższy poziom doznań

Prezerwatywy smakowe zostały opracowane z myślą o seksie oralnym. Pomimo tego, polecane są one również do stosowania w czasie zbliżeń intymnych. Nie sprawdzają się jedynie podczas stosunku analnego, gdyż zazwyczaj okazują się zbyt cienkie. Niektóre osoby twierdzą, iż są one zbędnym elementem podczas gry wstępnej. Nie każdy jednak wie, że lekarze zalecają używanie ich także w trakcie miłości francuskiej.

Do czego służą tak właściwie prezerwatywy smakowe?

Dzięki nim możemy wyeliminować łóżkową rutynę i wprowadzić nowy element intymnych igraszek. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed HIV i chorobami wenerycznymi (rzeżączka, kiła). Wiele osób dalej uważa, iż do zakażenia wirusem HIV dochodzi jedynie w trakcie penetracji waginalnych czy analnych, jednak są oni w błędzie. Seks oralny jest takim samym źródłem zagrożenia tymi chorobami.

Pomimo tego, że ryzyko w tym wypadku jest niższe, to jednak dalej jest obecne. Wrasta, zwłaszcza jeśli w jamie ustnej występują owrzodzenia czy uszkodzenia. Zagrożona jest osoba czynna, gdyż wirus przenosi się z ejakulatu do śluzówki jamy ustnej, a stronie biernej nie grozi nic. Z tego właśnie względu, podczas miłości francuskiej również warto sięgnąć po tego rodzaju zabezpieczenie.

Dostępne smaki prezerwatyw smakowych

Prezerwatywy smakowe mogą zwiększyć przyjemność ze zbliżeń. Bogactwo dostępnych smaków pozwoli na znalezienie takiego produktu, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Dzięki niemu, seks stanie się jeszcze intensywniejszy i ciekawszy. Wśród smaków można wymienić: colę, gumę balonową, czekoladę, miętę, wanilię, jabłko, pomarańcze, truskawkę, czy banana. Według producentów takie produkty są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu.

Czy prezerwatywy smakowe sprawdzą się podczas stosunku?

Tak, prezerwatywy smakowe mogą być używane również podczas zbliżeń waginalnych. Istotne jest jednak to, aby używać osobnej prezerwatywy do miłości francuskiej i osobnej do penetracji. Nie można odbywać całego zbliżenia seksualnego, korzystając jedynie przy tym, z jednej i tej samej prezerwatywy. Istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia powłoki prezerwatywy w trakcie seksu oralnego. Uszkodzić prezerwatywę mogą również substancje znajdujące się w jamie ustnej, te ustrojowe czy też pozostałości po spożywanych posiłkach. Przez nie, kondomy mogą stracić swoje właściwości.

Bezpieczeństwo prezerwatyw smakowych

Kondomy smakowe mają na swojej powierzchni pewne substancje zapachowe i smakowe. Jednakże i tak, swoimi właściwościami nie różnią się od klasycznych kondomów. Zapewniają więc ochronę przed wirusem HIV (skuteczność 98-100 procent). Ważne jest jedynie to, aby korzystać z nich w sposób prawidłowy. Oprócz tego, zapewniają ochronę przed nieplanowaną ciążą.

Co pary sądzą o prezerwatywach smakowych?

Dla jednych par jest to znakomite rozwiązane, dzięki któremu można pozbyć się rutyny w związku. Takie osoby chętnie sięgają po różne smaki prezerwatyw, szukając tego ulubionego. Wybierają również te kondomy w trakcie seksu oralnego z nowym partnerem, aby zapewnić sobie ochronę przed pewnymi chorobami. Niektórzy jednak sądzą, iż są one zbędnych elementem, bez którego można się obyć w kontaktach seksualnych. Jak widać, zdania są podzielone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *